COLOMBO Marine Bacto Balls 500ml

COLOMBO Marine Bacto Balls 500ml

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Balonové kuličky Colombo Bacto Balls jsou naplněny unikátními mořskými bakteriemi a představují alternativu k kapalným bakteriálním kulturám s jednodušším dávkováním.

639 Kč s DPH

Import kód: N5060630

Dostupnost: Skladom

Výrobce: Colombo

pro čistou vodu v mořském akváriu
pro lepší růst polypů a zdravé korály
nepřetržité dodávání mořských bakterií do vody
na účinnou podporu procesů biodegradace
Snížení růstu řas

Tyto speciální bakterie Colombo byly vybrány pomocí intenzivního způsobu screeningu DNA v části výrobce v laboratoři. Bacto míč je z absolutně vysoce kvalitních surovin a mořských bakterií, které odbourávají organický odpad v mořském akváriu efektivně a tím zajišťuje zvýšenou kvalitu vody.
Výhody Colombo Bacto Galls nad kapalnými bakteriemi

Na rozdíl od kapalných verzí mořských a speciálně zaměřených na mořské kultury bakterií Colombo Bacto Kuličky vstupují do vody po delší dobu. Ve srovnání s přerušovaným zásobováním kapalných bakterií Bacto Balls a jeho bakteriální depot výrazně snižují údržbu potřebnou k zásobování důležitých bakteriálních kultur.
Jak správně dávat kuličky Colombo Bacto do mořského akvária?

Použijte 5 - 10 kuliček Bacto Balls na 100 litrů vody a nahraďte je každých 7 dní.

Šikovný dávkovač Bacto Balls je volitelný pro kuličky Colombo Bacto. Je snadno naplněn Bacto kuličkami a namontované v akváriu nebo v bazénu.

Jelikož kuličky Colombo Bacto se ve vodě úplně nerozpouštějí a uvolňují pouze bakterie, zbytky žlutých kuliček by měly být ručně odstraněny z akvária. S praktickým dávkovačem není tento manuální krok nutný, takže kuličky mohou být po vyčerpání vytaženy a dávkovač je možné naplnit znovu.

Předávkování Colombo Bacto Balls není možné. Vyšší dávka dokonce zvyšuje účinnost. Zde by mělo být provedeno individuální posouzení a dávka by se měla přizpůsobit podmínkám a individuální hustotě bakterií v akváriu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení